Forumul Navalistilor
FORUM DE SPECIALITATE DEDICAT TUTUROR LUCRATORILOR DIN DOMENIUL NAVAL. CE-A MAI MARE COMUNITATE DE NAVALISTI DIN ROMANIA- DEZBATERI PE DIFERITE TEME,LOCURI DE MUNCA,DICTIONARE EXPLICATIVE,INTREBARI SI RASPUNSURI TEHNICE,DISCUTII DIN DOMENIU. IMPREUNA CU NOI ....ISTORIA MERGE MAI DEPARTE!!!!
Lista Forumurilor Pe Tematici
Forumul Navalistilor | Reguli | Inregistrare | Login

POZE FORUMUL NAVALISTILOR

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Tanya_sexy la Simpatie.ro
Femeie
24 ani
Hunedoara
cauta Barbat
24 - 47 ani
Forumul Navalistilor / LOCURI DE MUNCA DIN TARA SI STRAINATATE / sudori preluat de pe e jobs Moderat de olandezul
Autor
Mesaj Pagini: 1
Palita Florin
Membru nou

Inregistrat: acum 11 ani
Postari: 11
| Valabil pana la: 26.03.2013 || Actualizat la: 23.02.2013 |
Compania:     SC POLARA SRL
Departament:
Constructii, Instalatii, AmenajariNAVAL-Constructii NavaleProductieProiectare civila, Proiectare industriala
Orasul:
STRAINATATE
Tip Job:
Full time
Posturi disponibile:     25
Nivel cariera:
Mid-Level/Peste 3 Ani Exp
Limbi Straine:     italiana
Oferta:     nespecificat
Permis conducere:     nespecificat
Data introducerii:     23.02.2013
Data limita:     26.03.2013

CANDIDATUL IDEAL:
Cerințe principale:
-    certificat/atestat de calificare sudor;
-    experienta in sudura de tip MAG de minim 1 an;
-    abilitati de citire si utilizare a WPS (fisa tehnica de sudare);
-    rezistenţă la efort fizic în condiţii de temperatură ridicată;
-    rigurozitate în respectarea regulilor şi instrucţiunilor;
-    bune abilități de comunicare personală şi abilități organizatorice;
-    cazier judiciar curat;

Constituie avantaj:
-    testarea initiala la un organism acreditat din Romania
-    detinerea de certificat european in procedeul 135/136
-    experienta in sudura MAG pe platforme de lucru din strainatate;

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
Responsabilități:
-    realizarea sudurii controlate de tip MAG 135(GMAW) si 136(FCAW);
-    sudarea in multistrat a profilelor groase (15mm-30mm);
-    sudarea in pozitie verticala/orizontala;
-    sudeaza confectii metalice grele (ecluze, cazane, etc)

Observatii:
Toti candidatii care vor fi selectati vor sustine si un set de probe de lucru in Italia cu specialisti din Europa.
CV-urile pot fi trimise impreuna cu anexe ce vor contine copii dupa certificatele sau atestatele detinute.

Beneficii oferite:
-    angajarea se face cu contract de muncă cu normă întreagă;
-    se ofera cazare si transport gratuit la locul de munca;
-    activitate în cadrul unei echipe formate din experți din strainatate;

DESCRIEREA COMPANIEI:
SC POLARA S.R.L – Agentie de munca si plasare personal, angajeaza pentru clientul sau din Italia, importanta companie din industria metalmecanica, sudori cu experinta in realizarea sudurii de tip MAG 135 si 136.

Transmiterea candidaturilor
Candidatii interesati pot trimite CV-ul la adresa de e-mail sau la nr. de fax: 0232.274.117. Informatii suplimentare la nr. de tel 0232.274.117. Doar persoanele selectate vor fi contactate în vederea stabilirii unui interviu. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitat

pus acum 11 ani

P3TR3_VICOL
Membru nou

Postari: 3
salut!
      Florin cu polara srl Iasi mai este anuntul postat.

Prostia este o suferinta nedureroasa a inteligentei.

P3TR3_VICOL
Membru nou

Postari: 3
Salut!
       Datorita unor anunturi de pe acest forum eu am plecat de doua ori,acum plec din nou cu Onea Gabriel si mai are nevoie de sudori, 135-136 si 111.Aviz amatorilor de munca.

Lipitor Profesionist
Membru nou

Postari: 23
despre Polara , ce stiti  , e firma serioasa ?

Pagini: 1

Mergi la