Forumul Navalistilor
FORUM DE SPECIALITATE DEDICAT TUTUROR LUCRATORILOR DIN DOMENIUL NAVAL. CE-A MAI MARE COMUNITATE DE NAVALISTI DIN ROMANIA- DEZBATERI PE DIFERITE TEME,LOCURI DE MUNCA,DICTIONARE EXPLICATIVE,INTREBARI SI RASPUNSURI TEHNICE,DISCUTII DIN DOMENIU. IMPREUNA CU NOI ....ISTORIA MERGE MAI DEPARTE!!!!
Lista Forumurilor Pe Tematici
Forumul Navalistilor | Reguli | Inregistrare | Login

POZE FORUMUL NAVALISTILOR

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
lovely_pink
Femeie
25 ani
Bucuresti
cauta Barbat
25 - 48 ani
Forumul Navalistilor / LOCURI DE MUNCA DIN TARA SI STRAINATATE / companie olandeza angajeaza tamplar naval Moderat de olandezul
Autor
Mesaj Pagini: 1
sniper30
VIP

Inregistrat: acum 12 ani
Postari: 108
Compania A.N. EUROCONSTRUCT SRL angajeaza:
Tamplar Naval - Izolator Naval / Tinichigiu Naval ,CANDIDATUL IDEAL:

Ideal Candidate are mai mulţi ani experienţa īn domeniul specificat mai jos.

IMPORTANT : Īn timpul orelor de lucru ne se fumează, nu se consuma alcool sau droguri.

JOB RESPONSIBILITIES / BENEFITS: Izolator Naval / Tinichigiu Naval

Lucrări īn şantier năvale de izolaţii ale conductelor de īncălzire, răcire fluide technologice cu vata minerale si folie de PVC ( Isogenopak ), tubolit si protectia acestoră cu tabla ( zinc,inox,aluminiu) , confectii metalice dupa planul izometric, refacere piesele.
Cerinte : A izola conducte, tevi, prin metodele Armaflex, izolaţii pereţi, pe sistem sandwich, izolare plăci metal interior si exterior. Sa fie capabil sa taie si sa izoleze benzi de metal sau aluminiu.

Salarii motivante. Contract full legal din toate punctele vedere.

Candidate ideal pentru positie Tamplar Naval - Montare asamblare panouri, profile, pereţi/plafonul, mobilier, accesorii.

Candidat are mai mulţi ani experienţa īn domeniul. Salarii motivante.
Sunaţi 0727 82 39 82 !

COMPANY DESCRIPTION:
Companie internationala din domeniul lucratilor de izolatii si montaj schele.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Izolator Naval / Tinichigiu Naval

Lucrări īn şantier năvale de izolaţii ale conductelor de īncălzire, răcire fluide technologice cu vata minerale si folie de PVC ( Isogenopak ), tubolit si protectia acestoră cu tabla ( zinc,inox,aluminiu) . Confectii metalice dupa planul izometric, refacere piesele.

Tamplar Naval - Montare asamblare panouri, profile, pereţi/plafonul, mobilier, accesorii.

DESCRIEREA COMPANIEI:

Sunaţi 0727 82 39 82 eli koster                               AN EUROCONSTRUCT SRL
Contact
Address:
Str. Anastasie Panu 30, Bl. A16, Sc A, Ap. 26
Bucuresti
Romania
031166
E-mail: eli.koster @ an-euroconstruct.eu
Telephone: Eli Koster
Mobile Phone Number: + 40 (0) 727 82 39 82

pus acum 11 ani

sniper30
VIP

se  va lucra  pentru  KAEFER  GALATI

Pagini: 1

Mergi la