Forumul Navalistilor
FORUM DE SPECIALITATE DEDICAT TUTUROR LUCRATORILOR DIN DOMENIUL NAVAL. CE-A MAI MARE COMUNITATE DE NAVALISTI DIN ROMANIA- DEZBATERI PE DIFERITE TEME,LOCURI DE MUNCA,DICTIONARE EXPLICATIVE,INTREBARI SI RASPUNSURI TEHNICE,DISCUTII DIN DOMENIU. IMPREUNA CU NOI ....ISTORIA MERGE MAI DEPARTE!!!!
Lista Forumurilor Pe Tematici
Forumul Navalistilor | Reguli | Inregistrare | Login

POZE FORUMUL NAVALISTILOR

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
OnutzaGirl pe Simpatie
Femeie
25 ani
Galati
cauta Barbat
24 - 51 ani
Forumul Navalistilor / ARHIVA / Sudori MAG -pentru Finlanda Moderat de olandezul
Autor
Mesaj Pagini: 1
eurorenova
Membru nou

Din: Oradea
Inregistrat: acum 11 ani
Postari: 4
Oferta de angajare pentru postul de sudor MAG .Postul este pentru munca in Finlanda, certificatul 131 sau 136 fiind obligatoriu , sau cu posibilitatea de a il dobandi prin testari care vor fi contra cost , suma se va plati la firma care va face testarea :”DUCTIL S.A. Buzau”
Pentru cei interesati, se vor da in tara doua probe de lucru
1.    sudura MAG cap la cap cu sarma tubulara in pozitia peste cap
2.    sudura MAG colt cu sarma tubulara in pozitie orizontala

Munca se va executa pe un santier naval in Finlanda, unde se va lucra de luni pana sambata , cu posibilitate de ore suplimentare; durata contractului este de 2-3 luni cu posibilitatea prelungirii acestuia.
Se asigura cazarea , asigurarea in caz de accidente , si asigurarea de pensii , deasemenea si trasnportul retur ( spre Romania )

Cei interesati au nevoie de urmatoarele acte : certificatul european 131 sau 136 , o copie de pasaport , de asemenea un CV in limba engleza ; ne puteti contacta la numarul de telefon :0359 416 829 sau la adresa de e-mail :

sudori mag -pentru finlanda oferta angajare pentru postul sudor mag .postul este pentru munca

17.7KB


pus acum 11 ani
   
olandezul
Moderator

Inregistrat: acum 12 ani
Postari: 538
Cu respect va rog sa puneti oferta reala in care sa contina toate amanuntele.Bani?cit? cum ajunge acolo??eu vad ca doar intors se plateste drumul...Daca nu eu in termen de 24 de ore sterg aceasta oferta.Cu respect.

_______________________________________
lume multa- oameni putini!,din ce in ce mai putini.
                 eu cu cine sa merg?

pus acum 11 ani
   
NCB STYLE
Membru nou

Inregistrat: acum 11 ani
Postari: 16
Va salut.
     Va spun eu ce au ascuns ei (eurorenova):va deplasati la Buzau sa dati proba de lucru ( chiar daca aveti autorizatii valabile),o luati.apoi trebuie sa va platiti avionul pina in Finlanda (ca doar mergeti in vacanta la Mos Craciun nu???)...apoi ajunsi acolo in vacanta trebuie sa va platiti si mincarea pe care tot voi o s-o faceti   .Pai de unde dracu si timp sa faca un meserias ore???D-le Mihai cite ore crezi ca poate rezista un muncitor zilnic intr-un santier naval??? Ai tu ideie D-le mihai cum sta treaba intr-un santier naval???? ai fost in vreun santier macar in vizita????.
           Parerea mea nu plecati din tara fratilor decit cu totul asigurat dar mai ales biletele de avion dus-intors ca in momentul in care nu va convin conditiile asigurate sa puteti pleca acasa linistiti.Cacialmaua este ca va platiti biletul dus dar de intors mai aveti bani????Aici intervine teapa tuturor firmelor.Ca ei nu o sa va plateasca in veci biletul. Parerea mea    tu fa ce trebuie olandezule ca le faci al dracului de bine.Cu respect pt toti userii,acestui forum.NCB STYLE. tot o firma angajatoare...nu intermediara.


pus acum 11 ani
   
olandezul
Moderator

Inregistrat: acum 12 ani
Postari: 538
HOPA !!! Multumesc NCB STYLE...asa vine Chestia???o sa ma interesez de situatie promit  vad ca nu au dat nici o dezmintire in acest sens .

_______________________________________
lume multa- oameni putini!,din ce in ce mai putini.
                 eu cu cine sa merg?

pus acum 11 ani
   
laurentiumaill
Membru nou

Inregistrat: acum 11 ani
Postari: 1
Mda ...si eram pe punctu` de-a visa cu ochii deschisi . Bai frate numai tzepe si numai tzepari pe zona . De aceea inca n-am iesit din tara ...inca .

pus acum 11 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la