Forumul Navalistilor
FORUM DE SPECIALITATE DEDICAT TUTUROR LUCRATORILOR DIN DOMENIUL NAVAL. CE-A MAI MARE COMUNITATE DE NAVALISTI DIN ROMANIA- DEZBATERI PE DIFERITE TEME,LOCURI DE MUNCA,DICTIONARE EXPLICATIVE,INTREBARI SI RASPUNSURI TEHNICE,DISCUTII DIN DOMENIU. IMPREUNA CU NOI ....ISTORIA MERGE MAI DEPARTE!!!!
Lista Forumurilor Pe Tematici
Forumul Navalistilor | Reguli | Inregistrare | Login

POZE FORUMUL NAVALISTILOR

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Cosminamoraru Profile
Femeie
25 ani
Bacau
cauta Barbat
30 - 80 ani
Forumul Navalistilor / SECTIUNE DE CV-URI. / Caut Un angajator serios pe postul de sudor Mig-Mag Pentru U.E Moderat de olandezul
Autor
Mesaj Pagini: 1
cristea69marius
Membru nou

Inregistrat: acum 12 ani
Postari: 20
Marius Cristea

M, 24.05.1989, necasatorit
Adresa: str. Ivan Anghelache , nr5
Telefon: 0734405158
Permis conducere: Cat. B, data obtinerii 22.06.2007
Stagiu militar: no

EXPERIENTA

Sudor  Mig-Mag 20.12.2010 - prezent:
Firma: Confidential
Oras lucru: Bucuresti
Salariu: CONFIDENTIAL
Departament. Metalurgie, confectii metalice
Domeniu Activitate Firma Sudor co2 confectii metalice
Responsabilitati:
Sudarea a diferitelor piese, schele metalice,
Bonusuri, bonuri de masa, tichete cadou

Lacatus mechanic 09.11.2009 - 08.11.2010

Firma: Confidential Srl
Oras lucru: Targoviste
Departament: Confectii metalice
Domeniu Activitate Firma: Confectii metalice
Numarul de angajati: 50

Sofer - atributii administrative Cat. B

Firma: sc.auto lux impex.srl
Departament: Transporturi, Distributie, Depozitare
Domeniu Activitate Firma: Transport.
-Coordonarea echipei de soferi;Evidenta starii autovehiculelor din cadrul firmei si asigurarea
starii de functionare a acestora.
-Contabilitate primara
-Largirea portofoliului de clienti.
-Mentinerea relatiilor cu partenerii.
-Transportul marfii in conditii de siguranta.
Recomandari: Dutu Aurel - director firma transport
Realizari:
Clientii au fost multumiti de serviciul efectuat.Nu a existat nici o plangere din partea sefilor.
Beneficii:
Masina, decontarea bonurilor de combustibil, prime si bonusuri.

2 EDUCATIE
Diploma Sudor si lacatus mecanic

Studii:
Liceul "Spiru Haret " Targoviste 2004-2008,profil- electrotehnica si automatizari;
Cursuri, atestate si premii:

Atestat electrotehnica;

APTITUDINI Limbi straine(Nivel cunoastere):
engleza (mediu)
franceza (mediu)
spaniola (mediu)

Cunostinte PC:

Microsoft office, internet, autocad, charisma, windows, MS DOS;
Instalarea si operarea pe diferite alte programe, precum si dezinstalarea acestora;
Cunoasterea instalatiilor de cablu TV si internet - date.

Instalatii sanitare, munca in constructii, curs de sudor

Alte cunostinte, aptitudini sau observatii relevante pentru CVul meu.

Sunt un tanar perseverent, comunicativ, calm si activ;
Scopul meu este acela de a gasi un angajator serios, care sa imi ofere oportunitatea
de a-mi desfasura activitatea in compania acestuia;

XdeX

pus acum 11 ani

Pagini: 1

Mergi la